ضوابط و مقررات داخلی "موسسه ایوان خانه معمار"

شما با کمال علم و آگاهی نسبت به ضوابط و مقررات داخلی " موسسه ایوان خانه معمار " موارد ذیل را تعهد و تضمین نموده و در صورت عدم ‌انجام تعهدات مشروحه ذیل حق هرگونه اعتراض را قانونا از خود سلب می‌نمایید.

1. هنرجویان می توانند پيش از ثبت نام در صورت نياز، از مشاوره رايگان با مدرسین و مسولین آموزشگاه بهره‌مند گردند.

2. در صورت وجود هرگونه ابهام و سوال در خصوص شرایط آموزشی و ثبت‌نام، هنرجویان پیش از تکمیل فرآیند ثبت‌نام ملزم به طرح سوالات خود با آموزشگاه بوده و مسولین آموزشگاه کلیه اطلاعات لازم را در اختیار هنرجویان و مراجعین قرار خواهند داد.

3. هنرجو موظف به رعايت کليه شئونات اخلاقي و انضباطي برابر با قوانین جاری کشور و عرف بوده و در صورت تشخيص عدم صلاحيت هنرجو از ادامه تحصيل هنرجو خودداري به عمل خواهد آمد و شهریه پرداخت شده توسط هنر جو به وی مسترد نمی گردد.

4. هنرجویان موظفند در محیط آموزشگاه و دیگر اماکن مرتبط مانند تور، گرو‌های مجازی و... در کلیه موارد، رعایت احترام مدرسین، هنرجویان دیگر و مسولین را داشته و در صورت اخلال در نظم آموزشگاه برابر بند سه از ادامه تحصیل هنرجو جلوگیری به عمل خواهد آمد.

5. استفاده هنرجو از گروه‌های آموزش مجازی برابر با پذیرش آیین نامه انضباطی بوده و هنرجو مکلف به رعایت قوانین جاری کشوری و آیین نامه داخلی در این گروه‌ها خواهد بود. در صورت ارائه مطالب و تصاویر مغایر با قوانین کشور و آیین نامه داخلی و هرگونه بی‌احترامی و توهین و تبلیغات و نشر اکاذیب و تخریب افراد، توسط آموزشگاه از طریق مجاری قانونی قابل پیگرد می‌باشد.

6. احترام به حقوق شهروندی و رعایت حال همسایگان الزامی می‌باشد لذا از ایجاد هرگونه مزاحمت برای همسایگان مانند تجمع و ایجاد سر و صدا در راه‌پله و یا مقابل ساختمان آموزشگاه جدا خودداری فرمایید.

7. به دلیل حفظ امنیت و اطمینان خاطر هنرجویان و آرامش خانواده‌ها، آموزشگاه مجهز به دوربین‌های نظارتی می‌باشد.

8. استعمال دخانیات در کلیه اماکن ساختمان آموزشگاه اکیدا ممنوع می‌باشد.

9. هنرجو موظف است برای دریافت مدرک پایان دوره نظر سنجی های مربوط به دوره خود را در سایت و به صورت حضوری تکمیل نماید. دریافت گواهینامه‌های آموزشی منوط به نحویل پروژه های نهایی برای تمامی کلاس های دوره و حضور هنرجو در کلاس ( 70 درصد زمان تشکیل کلاس ) می‌باشد.

10. پس از ثبت نام دوره در صورتی که هنرجو بخواهد دوره خود را کنسل نماید.15 در صد از کل شهریه دوره به عنوان هزینه کنسلی دوره در نظر گرفته می شود و دانشجو ملزم به پرداختان است.

11. هنرجو موظف است پس از ثبت نام تا ده روز قبل از شروع دوره انصراف خود را کتبا به آموزشگاه اعلام نمايد. بديهي است در صورت انصـراف کمتر از 10 روز مانده به شروع دوره 50% از شهریه دوره و از چهار روز تا روز پیش از شروع دوره به ميزان 70% از شهریه دوره به عنوان هزینه کنسلی در نظر گرفته می شود و دانشجو ملزم به پرداخت آن مي‌گردد.در صورت انصراف پس از شروع دوره، هنرجو ملزم به پرداخت کل وجه شهريه می باشد. هرگونه درخواست تلفنی یا شفاعی مبنی بر تغییر، جابه جایی، انصراف و غیره قابل بررسی و پیگیری نمی باشد و تنها به تقاضاهای کتبی ممهور به امضای مدیریت رسیدگی خواهد شد.

12. در صورت صدمه زدن به تجهيزات آموزشگاه، خسارت وارده عينا دريافت مي‌گردد.

13. تشکيل کلاسها در هر دوره منوط به احراز حد نصاب لازم جهت تشکيل کلاس در همان دوره بوده و در صورت نياز برگزاری کلاس از طرف آموزشگاه تا موعد مقرر به تعويق خواهد افتاد. ظرفيت كلاس‌ها 10 الي 15 نفر و در برخی کلاس‌ها تا 20 نفر مي‌باشد. تغيير ساعات، تاريخ و اساتيد کلاس‌ها و دوره‌ها با نظر آموزشگاه مي‌باشد.

14. هنرجو به آموزشگاه اختیار می‌دهد تا روند اطلاع رسانی پیرامون فعالیت‌های آموزشگاه از طریق تماس تلفنی، پیامک روی تلفن همراه و همچنین پست الکترونیکی درج گردیده در فرم ثبت نام را دریافت نماید.

15. تعطیل کردن کلاس از طرف دانشجویان باید به صورت کتبی و در قالب نامه ( با رضایت تمامی اعضای کلاس و استاد مربوطه ) حداقل 72 ساعت قبل از کلاس به آموزشگاه گزارش داده شود و آموزشگاه در این زمینه مختار و اقدامات لازم را ایجاب می نماید . 16. در صورت عدم برگزاری ساعت آموزش به دلیل تعطیلات رسمی و یا عدم حضور مدرس، جلسه جبرانی آن کلاس برگزار خواهد گردید.

17. هنرجو موظف است مدارک مورد نیاز ثبتنام را تا جلسه دوم دوره خود تحویل نماید در غیر این صورت مدرک پایان دوره دانشجو صادر نمیگردد.

18. ضبط جلسات تدريس بصورت ويديويي اکیدا ممنوع بوده و ضبط صوتي فقط با هماهنگي استاد و تاييد آموزشگاه امکانپذير خواهد بود.آموزشگاه در صورت صلاح دید، ویدئو برخی از جلسات مهم را با درخواست استاد و تایید مدیریت به هنرجو اراِئه میدهد.

19. هنرجویان نباید خارج از برنامه‌های آموزشی اعلام گردیده آموزشگاه،انتظار و تقاضایی از مسولین آموزشگاه داشته باشند.

20. در صورتی که دوره ثبت نام شده توسط هنرجو شرایط تضمین برگشت وجه در صورت عدم یادگیری(عدم یادگیری به معنی اینکه هنرجو توان انجام پروژه دوره را ندارد) را داشته باشد.هنرجو برای دریافت وجه خود باید در تمام جلسات کلاس شرکت نماید و هیچگونه غیبتی نداشته باشد و در صورت کوتاهی در این مورد برگشت وجه امکان پذر نیست.

21. هنرجو موظف است برای شرایط تضمین دوره خود تمامی تمرینات مقرر شده در همان دوره را در زمان مشخص گردیده تکمیل و ارائه نماید و در صورت کوتاهی در این مورد برگشت وجه امکان پذر نیست.

22. ثبت‌نام هنرجویان به منزله مطالعه کامل آیین‌نامه و آگاهی از بندهای آن بوده و هنرجو متعهد به رعایت این مفاد می‌باشد.